Посуд, матраци та інші неочікувані речі, які роблять з їжі
Сніданок — найбільш банальна річ, яку можна зробити з продуктів. А як щодо тарілок або матраців? В Україні та інших країнах оригінально використовують звичайну їжу для збереження природи, зменшення імпорту нафтопродуктів і навіть безпеки авіапасажирів.
Графік дня: Україна витрачає на космічну програму стільки, скільки й “космічна держава” Алжир
Кожен долар, витрачений на космічну програму США, дав 7 доларів комерційної вигоди протягом 18 років. Космос стає джерелом великих грошей, особливо після того, як на ринок вийшли приватні бізнесмени на зразок Ілона Маска. В Україні через недолугу державну політику повторити такий досвід поки що нереально. Тим не менше, вартість корисних копалин, що містяться в об’єктах поясу астероїдів, сягає 700 квінтильйонів доларів. Чи зможе Україна долучитися до їх видобування?
6 причин взяти участь в AI Conference
4 червня Smile-Expo проведе в Києві вже другу поспіль масштабну конференцію AI Conference — івент, присвячений впровадженню штучного інтелекту в бізнесі. Коротко про те, чому варто туди піти.
Оптоволоконні дроти, сервери і більш 885 000 кілометрів підводних кабелів — ось як насправді виглядає інтернет
Для того щоб ми з вами мали можливість заходити щодня до Фейсбуку, переписуватись у Телеграмі та свайпати Тіндер, витрачається майже 3,5% усього світового енергоспоживання. Кабелями, по яких “тече” інтернет, можна викласти дорогу до місяця та назад
Як Україна виглядає на світовому ринку розробки ігор — 8 графіків
100 років тому, щоб стати мільйонером, треба було побудувати завод чи заснувати банк з філіями по всій країні. І краще при цьому бути монополістом.
Тепер достатньо зібрати невелику команду і створити комп’ютерну гру, у яку будуть грати мільйони людей по всьому світу.
Українські олігархи досі багатіють так, як це робили 100 років тому. Українська молодь намагається зробити це по-новому. Хто кого?
Як Україна перетворилася на tech-феномен і яке світле майбутнє чекає на українську технологічну індустрію
Підбірка вражаюче оптимістичних фактів і трендів української IT-індустрії, що показують, як Україна знаходить своє місце у світі 4-ї індустріальної революції.
10 сучасних способів замінити пін-код та підвищити безпеку платежів
Як переконатись, що ніхто не заволодіє твоїми коштами? Сучасні підходи до ідентифікації власників грошей: сканування очей, судин та навіть аналіз поведінки. Дещо з цього вже є і в Україні.
Промовиста карта, яка показує, як уряди інших країн підтримують інновації (та як це робить Україна)
Канада, Британія чи Сінгапур стимулюють розвиток технологій і багатіють. Україна підтримує автопром, і в результаті компанії, що отримали державну допомогу, виробляють 6 авто на місяць.
М’ясна революція 2035 року. Навала фейкбургерів
Соя + пшениця + картопля + кокос + дріжджі + різновид гемоглобіну = м’ясо. Його продають вже у понад 1000 ресторанів у США. До 2035 року, за задумами розробників такого м’яса, все воно буде рослинним.
12 самых громких событий в украинских технологиях в 2018 году
2018 год страна заканчивает с несколькими серьезными успехами в технологиях. Украина стала одним из мировых лидеров в блокчейне. Украинская компания сотрудничает с НАСА для освоения Луны. Украинский банк запустил проект, у которого мало конкурентов даже в мировом масштабе.