Що відомо про іноземні компанії, які продають українцям ліки
Компанії зі сторічною історією, замішані в корупційних скандалах, та благодійники. Що відомо про найбільших імпортерів фармпродукції в Україну?
Як насправді працюють вакцина та бізнес антивакцинаторів — пояснюємо за 3 хвилини
В Україні епідемія кору — 2019 року захворіли 54 000 людей. Наближається епідемія дифтерії. Пояснюємо, чому переваги від вакцинації більші за будь-які можливі ускладнення після щеплення.
7 найбільших помилок у резюме, які можуть коштувати роботи. Та поради, як їх виправити
Важлива стаття для людей, які шукають роботу.
Одного разу ми у BusinessViews отримали резюме з 13 сторінок. А є хлопець, який на всі вакансії (!) надсилає одне й те саме резюме та завжди запевняє, що ідеально нам підходить. І ми точно знаємо принаймні про дві компанії, яким він неодноразово надсилав таке ж саме резюме. Очевидно, що ці люди у нас не працюють (вони взагалі знайшли собі роботу? Сумніваємось…).
Як не стати такими ж нецікавими роботодавцям, як вони?
Як Британія за кошти платників податків фінансує... експорт музики
Фінансувати вітчизняних виробників авто вже не модно. Наприклад, Велика Британія просуває на зовнішні ринки дуже незвичайний товар — нових “Бітлів”. Британські музиканти можуть отримати від держави півтора мільйона гривень, в перерахунку на наші гроші, щоб профінансувати виступи за кордоном.
3 факти про те, скільки грошей інвестують у пошук ліків проти раку
Цикл розробки та запровадження ліків становить 10-12 років, тому фармацевтичні компанії планують свої доходи та витрати на багато років наперед. Вони винаходять ліки, зважаючи на прогнози того, які препарати потрібні зараз та які будуть потрібні у майбутньому. Скажімо, онкологія — одна з найпоширеніших причин смертності в США і найпоширеніша у групі людей у віці 45-64 роки. Тому боротьба з раком — одне з найважливіших завдань фармкомпаній.
Як бізнес-модель може працювати на мінімізацію ризиків
Як аграрний гігант “Кернел” мінімізує вплив на компанію світового коливання цін та що робить, щоб повністю завантажити виробничі потужності?
Серія статей #криза_як_можливості
“Ми не лишили клієнтів з проблемами сам на сам” — як Oracle протистоїть кризам
Падіння економіки — це стрес-тест, який дає можливість оцінити життєздатність підходів до ведення бізнесу, випробувати бізнес-модель в екстремальних умовах та знайти можливості для її покращення. Регіональний директор Oracle в Україні та Молдові Сергій Янчишин розказав, як компанії вдалось зберегти клієнтів тоді, коли конкуренти їх втрачали.
Серія статей #криза_як_можливості
Як пережити чотири економічні кризи та вистояти — історія компанії “Агромат”
Як знайти можливості для зростання, коли ринок лихоманить, та як вдало пережити чотири економічні кризи? Про трансформації, що забезпечили лідерство на ринку, розповів генеральний директор компанії «АГРОМАТ» Сергій Войтенко.
Серія статей #криза_як_можливості
Як запобігти кризі замість того, щоб долати її наслідки
Власник “Яготинського” Олександр Деркач з самого початку діяльності компанії вважав, що російський ринок не пріоритетний для його молока. Конкуренти вважали інакше. Російські санкції проти української молочки показали, що саме бачення майбутнього Олександра було вірним. Як він будує бізнес та захищає його від кризи?
Серія статей #криза_як_можливості