Тест: який ти штучний інтелект
Штучний інтелект - давня тема для палких суперечок між його прихильниками та противниками. Одні покладають великі надії на розумні пристрої, інші побоюються, що людство наражає себе на чималу небезпеку. А якби ти сам перетворився на штучний інтелект? Пройди наш маленький тест та дізнайся, чого від тебе можна було б очікувати.
3 невдалі спроби стати більш технологічними, які коштували відомим компаніям величезних збитків
Цифрова трансформація може зробити вашу компанію лідером на ринку. А може завдати мільярдних збитків та коштувати посади топ-менеджеру, якщо робити її неправильно. Фатальні помилки у трансформації робили навіть великі корпорації.
Индия массово избавляется от айтишников. Украина на очереди
Думаешь, если пойдешь сейчас учиться на айтишника, то сможешь заработать кучу денег? Не факт, потому что в мире начинаются масштабные увольнения в IT-индустрии — код может писать искусственный интеллект.
Як малому бізнесу захистити себе від кіберзагроз
Австралійський уряд розробив довідник для малого бізнесу, який допоможе захистити компанію від кіберзагроз. Ці поради актуальні в усьому світі, і для України також.
Як насправді працює поліграф і чи можна його обдурити
Депутати Дубінський та Арахамія пройшли тест на поліграфі. Але більшість вчених вважають “детектор брехні” ненадійним методом для визначення, говорить людина правду чи ні.
Всі там будемо: що таке хмарні сервіси і чому вони так стрімко розвиваються
5 років тому ринок хмарних послуг в Україні становив трохи більше $5 млн. Зараз він перевалив за позначку $23 млн та продовжує стрімко зростати, рухаючись в руслі світових тенденцій. Розбираємося, коли світ захворів на хмарну лихоманку і де в цьому божевіллі місце України.
Посуд, матраци та інші неочікувані речі, які роблять з їжі
Сніданок — найбільш банальна річ, яку можна зробити з продуктів. А як щодо тарілок або матраців? В Україні та інших країнах оригінально використовують звичайну їжу для збереження природи, зменшення імпорту нафтопродуктів і навіть безпеки авіапасажирів.
Графік дня: Україна витрачає на космічну програму стільки, скільки й “космічна держава” Алжир
Кожен долар, витрачений на космічну програму США, дав 7 доларів комерційної вигоди протягом 18 років. Космос стає джерелом великих грошей, особливо після того, як на ринок вийшли приватні бізнесмени на зразок Ілона Маска. В Україні через недолугу державну політику повторити такий досвід поки що нереально. Тим не менше, вартість корисних копалин, що містяться в об’єктах поясу астероїдів, сягає 700 квінтильйонів доларів. Чи зможе Україна долучитися до їх видобування?
6 причин взяти участь в AI Conference
4 червня Smile-Expo проведе в Києві вже другу поспіль масштабну конференцію AI Conference — івент, присвячений впровадженню штучного інтелекту в бізнесі. Коротко про те, чому варто туди піти.
Оптоволоконні дроти, сервери і більш 885 000 кілометрів підводних кабелів — ось як насправді виглядає інтернет
Для того щоб ми з вами мали можливість заходити щодня до Фейсбуку, переписуватись у Телеграмі та свайпати Тіндер, витрачається майже 3,5% усього світового енергоспоживання. Кабелями, по яких “тече” інтернет, можна викласти дорогу до місяця та назад