Яку зарплату отримують Месники

Мало хто знає, що Месники отримують зарплату. Ну так от, зарплата супергероя менша, ніж у прибиральниці, хоча останній навряд чи потрібні суперздібності для ефективного володіння шваброю. А за зарплату всього одного українського топ-менеджера можна винайняти батальйон Месників.

Легендарним героям коміксу попри свої надприродні здібності потрібно жити і розважатися у вільний від боротьби зі злом час. Тож вони, як поліціянти чи працівники спецслужб, також отримують зарплати.

Фонд Старка платив Месникам 4000 доларів на місяць

У відомих нам документах фонду записано, що Месники отримують по 1000 доларів на тиждень, тобто 4000 на місяць. Також героїв забезпечують приватним житлом, зброєю, транспортом та технікою, вони мають необмежені пільги на харчування і безкоштовні медпослуги.


Стипендію виплачують активним працівникам штаб-квартири Месників, на котрих є повне досьє, які беруть участь в "оперативках", цілодобово реагують на екстрені виклики, співпрацюють з правоохоронцями та відповідають образу справжнього захисника.

Мінусом роботи є ненормований робочий день та робота з психами, маніяками та іншими істотами, що бажають знищити життя на Землі.

Але якщо враховувати інфляцію, зараз ця сума зменшилась у кілька разів

Угоду зі Старками Месники уклали ще у 1983 році. Однак в жодному з продовжень коміксу не сказано про перегляд зарплати супергероїв.

Купівельна спроможність долара за 15 років впала: $1 000 у 1983-му = $402,81 у 2018-му році. Тобто супергерой нинішнього часу має $1 611 на місяць або близько $19 335 на рік.покупательная способность доллара

Джерело: СтатБюро

Супергерой заробляє менше за розносника піци

Середня зарплата у США за різними професійними групами вказує, що найвище оцінюється робота топ-менеджменту — $121 560 на рік. А найнижче в США минулого року оцінили працю некваліфікованого персоналу у сфері послуг — $25 580. Тож рятувати Всесвіт коштує не просто менше, ніж керувати корпорацією, роботу героїв нині оцінюють дешевше, ніж працю прибиральниці чи рознощика піци.
зарплата в США

Джерело: Statista

На зарплату Андрія Коболєва можна було б оплатити роботу 620 Месників

Згідно з контрактом, річний дохід голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва досягне 342 млн гривень, а середньомісячна зарплата — 28,5 мільйона гривень, що у середньому складає 1 мільйон доларів США. Хоча такі цифри — це проблеми не Коболєва, а Месників.

З іншого боку, Тору ніколи не доводилось домовлятись з "Газпромом" про транзит.

via