В кого замовити фантастичну презентацію для бізнесу: топ-5 компаній та майстрів

Потрібно виступати на івенті або розповісти про компанію потенційним партнерам? Хтось сподівається лише на особисту харизму та переконливість. Та не даремно презентації такі популярні. Презентації додають виступам, переговорам і діловим зустрічам завершеності та переконливості. Спеціально для таких випадків ми зібрали добірку майстрів готувати презентації.

Як ми укладали цю добірку? Ми дослідили поради в постах на Фейсбуці, а також додали до них кілька компаній, які знайшли самостійно. Оцінювали їх за кількома критеріями: якість готових робіт, наявність у блозі компанії освітніх матеріалів, наявність освітніх курсів про підготовку презентацій та перелік послуг. До добірки увійшли не всі компанії, що роблять презентації, а лише ті, які на нашу думку є найкращими. 

Як обрати компанію, яка підготує тобі презентацію? 

1. Орієнтуйся на портфоліо та відгуки тих, хто вже працював з потенційним виконавцем роботи. Вивчи портфоліо та напиши кілька листів колишнім замовникам, розпитай про їх досвід роботи з компанією, яку ти можеш обрати. 

 

2. Дізнайся про послуги, які надає компанія: лише дизайн чи й інші — планування структури, підготовка контенту та аналітика.

 

3. Звертай увагу на стиль комунікації: менеджер з боку компанії-виконавця просто йде по шаблону у спілкуванні з тобою чи намагається дізнатись якомога більше потрібної інформації, пропонує різні цінові опції, якщо перша тебе не влаштовує, нагадує про пропущені строки направлення матеріалів і так далі. 

 

4. Почитай блог, і ти зрозумієш ставлення компанії до власної роботи. Не хочемо сказати, що якщо блогу немає, до компанії не варто звертатись, але якщо він є, це плюс. Він дає компанії можливість розкрити свої підходи до роботи, стати ближчою до клієнта. Якщо компанія інвестує в розвиток блогу, більше шансів, що ти будеш задоволений роботою з нею. 

Reprezent

Компанія, яка дуже часто спливає у рекомендаціях в постах на Фейсбуці. 

 

Крім класичних презентацій у Power Point, команда окремо пропонує динамічну презентацію в сервісі Prezi, в якій можна реалізувати повороти камери, масштабування та різні сценарії переміщення між слайдами. З цієї самої презентації можна ще й додатково створити відео.

 

Також команда Reprezent робить інтерактивні презентації для конференцій, які можна показувати на великих сенсорних екранах, та анімаційні ролики. А на сайті є детальне портфоліо, в якому покроково описані кейси. 

 

Якість презентацій: висока.

Досвід: на ринку з 2014 року.

Освітні матеріали: статті у блозі. 

Освітні послуги: платний онлайн-курс по роботі з Power Point, індивідуальне та корпоративне навчання підготовці презентацій.

Послуги: класична презентація Power Point, нелінійна презентація Prezi Next, шаблони для корпоративних презентацій, анімаційні відео. 

 

Reprezent

Top Lead

BusinessViews рекомендує. 

 

Компанія займається не лише презентаціями, вона спеціалізується на створенні контенту, в першу чергу візуального. Крім презентацій, робить інфографіку, відео, лендінги, медійні ресурси, звітів компаній і таке інше. Все, що можна назвати контентом — до цих хлопців та дівчат. Крім безпосередньо дизайну, можуть спланувати структуру презентації та підготувати аналітику. 

 

Якість презентацій: висока.

Досвід: понад 7 років.

Освітні матеріали: статті в блозі на різні теми, в тому числі про те, як доносити свої ідеї візуально. 

Освітні послуги: регулярні вебінари про візуалізацію та візуальний контент, індивідуальні консультації.

Послуги: будь-який візуальний контент. 

 

Top Lead

 

Prezentatium

Як компанія пише на  своєму сайті, роблять "просто та гарно". І дійсно, презентації, принаймні доступні у розділі "Портфоліо", візуально прості. Видається, що компанія для своїх робіт не малює унікальний дизайн з нуля, а використовує готові елементи. Але ми не кажемо, що це погано, бо не кожному клієнту потрібен намальований дизайн. 

 

Якість презентацій: висока.

Досвід: невідомо

Освітні матеріали: в блозі є список необхідних для презентації слайдів на різні випадки та покроковий гід для створення презентації.

Освітні послуги: ні.

Послуги: класична презентація Power Point, оформлення дизайну для електронної освіти, візуальне та смислове оформлення інформації.

 

Prezentatium

 

One Slide. Євгенія Павленко

Євгенія працює сама і робить дивовижні яскраві презентації на будь-які теми. На односторінковому сайті майже все місце займає портфоліо, проте більше нічого й не потрібно — якість роботи видна одразу.

 

Якість презентацій: висока.

Досвід: понад 7 років.

Освітні матеріали: ні.

Освітні послуги: навчання розробці презентацій.

Послуги: класична презентація Power Point, дизайн меню.

 

One Slide. Євгенія Павленко

 

List. Presentation Design. Маша Леоненко

Маша створює презентації, які більше схожі на витвори мистецтва. Що не дивно, вона ж працює артдиректоркою з 22 років.

 

Крім безпосередньо презентації, Маша пропонує створити й сценарій до неї. Тобто не просто розробити дизайн слайдів, а скласти їх в єдину історію, яка донесе до аудиторії потрібні думки.

 

Якість презентацій: висока.

Досвід: невідомо.

Освітні матеріали: статті в Телеграм-каналі.

Освітні послуги: індивідуальні або групові тренінги з роботи в Keynote, воркшопи по створенню презентацій, онлайн лекції.

Послуги: класичні та анімовані презентації.

 

List. Presentation Design. Маша Леоненко