Які освітні курси закінчив міністр економіки Тимофій Милованов і чому кожен має його наслідувати

У світі лише 30% мільярдерів закінчили виш. При цьому вони володіють 85% багатства всього світу. Ці люди створили себе самі й допомогла їм у цьому самоосвіта.

П’ять завершених онлайн-курсів університетів Carnegie Mellon, MIT та Harvard за півроку. Це особистий результат нового міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. І це при тому, що до того, як стати міністром, Милованов викладав у Пенсильванському університеті, Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія та Університеті Піттсбурга.

У свої 44 роки посадовець вже має дипломи КПІ, Києво-Могилянської академії та Київської школи економіки, а також здобув ступінь PhD з економіки в Університеті Вісконсин-Медісон

Український міністр є прикладом того, що зупинятися лише на університетській освіті не потрібно. Навчатись необхідно постійно, тому що саме це допомагає вдосконалюватись та досягати успіху.

Ми зробили добірку курсів за темами, які пройшов Милованов.

5 онлайн-курсів, які допоможуть зрозуміти сучасні економіку та технології

Блокчейн-технології: бізнесі-інновації та технології (MIT)

Про що: Онлайн-курс дозволяє краще зрозуміти технологію блокчейну, її наслідки для бізнесу та зв’язок зі штучним інтелектом.

Час: 6 тижнів з навантаженням у 5-8 годин на тиждень. 

Вартість: $3 500

Цифрова бізнес-стратегія (MIT) 

Про що: Бізнесменам розкриють суть нових технологій, що впливають на їхній бізнес. Крім того онлайн-курс пояснює, як ці інновації пристосувати до наявних бізнес-моделей.

Час: 6 тижнів по 5-8 годин.

Вартість: $2 800.

Принципи макроекономіки (MIT) 

Про що: Цей курс дає огляд макроекономічних питань: визначення обсягу виробництва, зайнятості, безробіття, процентних ставок та інфляції. Обговорюється грошово-кредитна та фіскальна політика. Курс розглядає основні моделі макроекономіки та ілюструє принципи з досвіду економіки США та інших країн. 

Час: Курс триває 12 тижнів з навантаженням по 3-4 години.

Вартість: безкоштовно.

Мережеві науки та соціальні мережі (Carnegie Mellon University)

Про що: Про стратегічні та аналітичні питання, пов'язані з маркетингом цифрових та соціальних медіа. Ти дізнаєшся, як працюють пошукові системи, аукціони за ключовими словами та маркетинг пошукових систем, а також як оптимізувати оплату реклами за клік.

Час: 2 міні-семестри.

Сучасні методи освіти (Harvard)

Про що: курс знадобиться бізнесменам, які прагнуть викладати у вишах або вдосконалити свої викладацькі здібності. Тут можна дізнатись, як важливий предмет подати цікаво. Навчальний матеріал сфокусований на педагогіці, дизайні та професійному спілкуванні.

Час: 8 тижнів по 8-10 годин, під керівництвом куратора.

Вартість: $2 400.

Навіщо самоосвіта саме тобі?

  1. Тому що знання швидко застарівають 

Навчання не повинно закінчуватись після університету. Зокрема, вже за п’ять років знання та вміння, отримані на роботі чи в університеті, наполовину втрачають свою цінність.

Самоосвіта допомагає як мінімум підтримувати актуальний рівень знань. А як максимум, дає можливість мислити нестандартно та розв’язувати задачі, на які інші не здатні.

Як зауважив американський письменник-фантаст та популяризатор наук Айзек Азімов: "Я переконаний, що самоосвіта — єдиний вид освіти".

  1. Самоосвіта перетворює тебе на оптиміста

Песиміст завжди бачить труднощі в кожній можливості, а оптиміст бачить можливості у кожній складності. Самоосвіта зробить тебе оптимістом, тому що показує більше варіантів розв’язання проблеми, яких не бачать люди, які не інвестують у своє навчання.

  1. Це зробить тебе заможною людиною

Інвестиції в освіту допомогли розбагатіти 85% мільйонерів. Серед найбагатших людей 30% взагалі не завершили університет. Постійна праця над собою та своєю справою, а не університетські дипломи, привели цих людей до успіху.

  1. Знання полегшують твоє спілкування з оточенням

Лише добре засвоєна шкільна чи університетська навчальна програма не перетворить тебе на цікавого співрозмовника. Люди-магніти — це ті, кому є що сказати, й ця нешаблонна думка формується лише завдяки самоосвіті.

Якщо ти прагнеш успіху, то маєш спілкуватися з успішними людьми, а для цього потрібні відмінні навички комунікації.

  1. Це перетворить тебе на невпинну людину

Самоосвіта — процес гнучкий, але теж потребує часу. Нерідко його доводиться поєднувати з роботою чи іншими обов’язками. У цей момент важливо не зважати на критику твоїх прагнень від рідних чи друзів, а намагатися раціонально використовувати свій час. Так ти станеш більш організованим і продуктивним.



Білл Гейтс читає близько 50 книг на рік, а це 1 книга на тиждень. Ілон Маск на питання, як він навчився будувати ракети, відповів: "Я читаю книги". А Марк Цукерберг читає нову книгу кожні два тижні. Ці люди власним прикладом довели всьому світу, що самоосвіта робить людину новатором і майже всесильною у будь-якій галузі.

via