10 відповідей на запитання підлітків про життя — з Конституції та законів. Простою мовою, щоб було зрозуміло та цікаво

У тебе, можливо, є молодші брат чи сестра, і в них багато проблем: батьки не відпускають пізно гуляти, хтось наїхав на них у школі, поліція виписала штраф за пиво у громадському місці... Їм вже хочеться пожити дорослим життям, а як — вони точно не знають. І не розуміють, що вже можна робити, а чого ще ні.

Як жити, написано у законах, зокрема в головному — Конституції. Там є пояснення і про проблеми у школі, і з батьками, і багатьох інших ситуацій, які трапляються в житті підлітків. Але закони написані так, що ніхто не буде їх спеціально читати. Ми це виправили: підготували відповіді на найважливіші запитання підлітків про їх життя, ґрунтуючись на Конституції та законах, і написали їх просто та доступно, так, щоб їх було цікаво й корисно читати.

Дай почитати цю статтю (і нашу електронну книгу про Конституцію для підлітків) своїм молодшим брату чи сестрі, щоб вони завжди знали, як поводити себе таким чином, щоб закон був на їхньому боці.

чи можна прогулуювати школу

булінг у школі

батьки забороняють грати на комп'ютері

чи можуть діти самі подорожувати

пиво на вулиці

з якого віку можна займатись сексом

захист авторських прав в Україні

батьки б'ють дітей, що робити

вчителі ображають учнів

наркотики у школі

Вже 2024 року два мільйони нинішніх підлітків будуть вперше обирати Верховну Раду та Президента. Щоб перед виборами не доводилось лаятись з ними щодо того, за кого вони будуть голосувати, щоб виховати їх відповідальними громадянами, контент-маркетингова агенція Top Lead розпочала соціальний проєкт, який пояснить молоді закони, владу, вибори, політику все те, що потрібно знати про те, як працює держава і як голосувати відповідально, а не керуючись трендами Інстаграму та ТІкТоку.  

 

Перший матеріал цього проєкту — пояснення Конституції. Подивись його повну версію, клікнувши на банер нижче.