Графік дня: скільки ліжок у лікарнях в різних країнах

В Україні більше лікарняних ліжок ніж у Франції. А в США майже вдвічі менше, ніж у Швейцарії.

Графік демонструє кількість лікарняних ліжок та виявлених випадків на 1 млн населення. За даними китайських медиків до 15% інфікованих Covid-19 потребують госпіталізації, а 5% — інтенсивної терапії. Тому кількість лікарняних ліжок, як і кількість апаратів ШВЛ, є життєво важливим показником готовності систем охорони здоров'я до пандемії Covid-19. 

 

Інфографіку підготувала контент-маркеингова агенція Top Lead  

 

Японія та Південна Корея — лідери за кількістю лікарняних ліжок у світі 

4 березня Південна Корея офіційно "оголосила війну" Covid-19. Наразі це країна, в якій провели понад 300 тис. тестів на душу населення. Активне тестування та розвинена телемедицина дозволяють корейським лікарням ефективно керувати напливом хворих, наприклад, слідкувати за станом здоров'я інфікованих, які залишаються на самоізоляції, таким чином зберігаючи ліжка для хворих з ускладненнями. 

 

Проте в Японії, попри велику кількість ліжок вони швидко закінчуються. Місцева влада 9 з 47 префектур, повідомляє, що 80% ліжок в госпіталях вже зайняті. У зв'язку з цим в деяких регіонах оголосили надзвичайний стан. 

Натомість найменше ліжок в Індії

Станом на 23.04. в країні вже зафіксовано понад 23 тис. випадків. За розрахунками дослідницької групи COV-IND-19, можливий песимістичний сценарій: до 15 травня в Індії можуть зафіксувати 2,2 млн випадків. 

У США майже вдвічі менше ліжок, ніж у Швейцарії

І це при тому, що за кількістю зафіксованих випадків, США на першому місці в світі —  майже 886 тис. осіб станом на 23 квітня. Найбільше випадків зафіксовано в Нью-Йорку — 268 тис.

В Україні ліжок більше ніж у Франції 

З такими показниками, Україна теоретично готова до великої кількості хворих, але дивлячись на досвід Японії, краще не перевіряти нашу систему охорони здоров'я на міцність. Крім того, значення має не лише кількість ліжок та лікарів, але й те, як добре лікарі навчені боротись з епідемією, чи вистачає апаратів вентиляції легень та ліків і таке інше.

 

Словом, якщо ти хоч раз бував в українських лікарнях, то повинен розуміти, що краще туди не потрапляти. Вільне ліжко не врятує від коронавірусу. 

Цю чудову інфографіку для нас підготувала команда контент-маркетингової агенції Top Lead . Вона готує актуальний контент для будь-якого бізнесу з будь-яким бюджетом так, щоб він залучав та підтримував аудиторію, показував вашу експертність та що з вами можна мати справу.


Клікніть на банер, розкажіть, чим займається ваш бізнес, і Top Lead створить контент, який буде потрібен вашій аудиторії.