Коли українці зможуть подорожувати? Карта, яка показує активність різних країн у вакцинації та місце України серед них

Україна — визнаний майстер спорту у боротьбі з коронавірусом (© президент), тому є однією з небагатьох країн Європи, які ще не розпочали вакцинацію.
Ізраїль, який не брав на себе лаври майстра спорту, вже провакцинував третину громадян (принаймні один раз).

Усього лише 7 держав Європи ще не почали вакцинацію

Разом з Україною у цій компанії Білорусь, Албанія, Північна Македонія, Косово, Чорногорія, Боснія і Герцеговина. 

 

карта вакцинації від коронавірусу

 

Ізраїль — світовий лідер з вакцинації 

На цьому графіку показана кількість введених доз на 100 осіб. Тобто він демонструє нам швидкість вакцинації з урахуванням різної кількості населення. 

 

За Ізраїлем ідуть ОАЕ, Бахрейн, Британія та США.  

 

У Ізраїлі вакцинація почалась 20 грудня, і за майже місяць, що минув зі старту вакцинації до моменту написання цієї статті, щеплення, принаймні перше з двох, отримала майже третина населення.  Ок, можна сказати, що там всього 9 мільйонів населення. У Британії, де населення 66,5 млн людей, вийшли на темпи вакцинації 300 000 людей на добу. 

  

графік темпів вакцинації від коронавірусу

 

В Україні процес почнеться в середині лютого 

У нас із середини лютого до середини березня планується ввести 910 тисяч доз вакцини. Оскільки вакцини треба вводити двічі, їх на цьому етапі отримають 367 тисяч людей (+ ще 176 000 доз, певно, про всяк випадок). 

Але закордон українці зможуть вилетіти хіба що у 2023

Країни, які перераховані на графіку вище, найпершими вийдуть з локдаунів, найпершими розпочнуть відновлення ділової активності, а їхні громадяни матимуть змогу подорожувати світом раніше за громадян інших країн, хай і до обмеженої кількості держав та з документом про вакцинацію

 

Українці з такими темпами вакцинації — 20 мільйонів осіб протягом 2021-2022 років — будуть вимушені сидіти у локдауні та замкненими всередині країни принаймні до кінця 2022 року. Бо очевидно не можна говорити про те, що вдасться взяти епідемію під контроль до того моменту, поки вакцину не отримає як мінімум половина населення. Так само як не можна говорити про те, що уряди інших держав дозволять нашим громадянам бувати у своїх країнах до цього моменту. 

 

І це цілком очікуваний результат. Ба більше, знаючи, як все влаштовано в Україні, можна припускати, що строки виходу з епідемії відсунуться ще далі. Бо якщо країна витрачає гроші на дороги, а не на тести та вакцини, її громадяни будуть сидіти замкненими в країні доти, доки не будуть побудовані всі дороги. Зате до лікарні, у якій немає апарату штучного дихання, швидка поїде по новій дорозі. 

  

via

  

Хочеш більше дізнатись про фармацевтику, про те, як індустрія, яка рятує життя, впливає на економіку? Готове дослідження фармацевтики в Україні - повністю в інфографіці! Натисни на банер нижче - там вже дуже просто!

Автор дослідження — контент-маркетингова агенція Top Lead. Дослідження вийшло за підтримки фармацевтичної компанії Дарниця. Інформаційний партнер — BusinessViews.