3 факти про те, скільки грошей інвестують у пошук ліків проти раку

Цикл розробки та запровадження ліків становить 10-12 років, тому фармацевтичні компанії планують свої доходи та витрати на багато років наперед. Вони винаходять ліки, зважаючи на прогнози того, які препарати потрібні зараз та які будуть потрібні у майбутньому. Скажімо, онкологія — одна з найпоширеніших причин смертності в США і найпоширеніша у групі людей у віці 45-64 роки. Тому боротьба з раком — одне з найважливіших завдань фармкомпаній.

1. Попит на протипухлинні препарати у 2024 році збільшиться більш ніж вдвічі

Очікується, що об"єм продажів ліків проти раку збільшиться зі 104 мільярдів доларів у 2017 році до 233 у 2024-му. Для порівняння, другий за розміром сегмент — препарати для хворих на діабет — становитиме 59,5 мільярдів. А найшвидше зростатиме попит на імунодепресанти — ліки, які використовують при трансплантації органів для штучного зниження імунітету.

 

Менше купуватимуть лише противірусні ліки та препарати проти розсіяного склерозу

 

попит на ліки

 

2. Ліки проти раку вже існують 

Одних ліків від усіх видів раку немає і не може бути в принципі. Крім того, є різні методи лікування цієї хвороби. Тому вже зараз на ринку присутні 727 лікарських засобів проти раку молочної залози, 544 — раку легенів, 503 — колоректального раку, сотні ліків проти інших видів злоякісних пухлин.скільки ліків існує

 

3. Нас очікує препарат проти раку? Ні, 5212 препаратів

На різних стадіях розробки та випробувань знаходиться ще 5212 препаратів проти раку. Можливо, не всі вони успішно пройдуть випробування, але надії на одужання у хворих, безумовно, побільшає. 

 

скільки ліків зараз винаходятьЩорічно 160 тисяч українців дізнаються, що хворі на рак. Фокус на дослідження саме в цій сфері дає надію на те, що в осяжному майбутньому дієві ліки без значних побічних ефектів будуть знайдені та стануть доступними. Крім того, в найближчі роки закінчується строк патентного захисту 38 ліків від раку, подагри, розсіяного склерозу, дерматиту, астми, ВІЛ та інших захворювань. Тож можна очікувати на випуск дженериків, які коштують набагато дешевше, ніж оригінальні препарати, і роблять лікування більш доступним, що дуже важливо для небагатих українців.

 

Via

Більше про ринок фарми, розробку ліків та те, скільки грошей заробляють фармкомпанії — у нашому безкоштовному спецпроекті "Фармацевтика України".

Автор довідника "Фармацевтика України" — контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки партнерів: фармацевтичної фірми "Дарниця", юридичної фірми Aequo та Торгово-промислової палати України. Інформаційний партнер — BusinessViews.