Як буде працювати “МакДональдз” з послабленням карантину — 5 фактів з інструкції від центрального офісу

The New York Times отримала копію настанов з центрального офісу “МакДональдз” про те, яким мають бути ресторани мережі, коли їм дозволять відкритись. В планах захисні екрани між касирами та гостями та відсутність черг у закладі (“Мак” біля Центрального вокзалу без черг!?)

90% закладів "МакДональдз" у світі працюють по франшизі, тому, певно, остаточне рішення про те, коли відкриватись, власники кожного закладу будуть приймати окремо. 

На підлозі будуть наліпки, які попереджають про соціальну дистанцію

Безпечна відстань — 1,8 метра (6 футів). на такій відстані наполягає Американський центр по контролю захворювань. Хоча останні дослідження показують, що на вулиці, у вітряну погоду, навіть ця відстань небезпечна.

До речі, рекомендації ВООЗ з цього приводу ще більш неадекватні: організація рекомендує дистанцію в 90 сантиметрів, і ці рекомендації засновані на дослідженнях аж сторічної давності. 

 

Розмітка на підлозі в ресторані

 

Касири будуть у масках, а між ними та гостями встановлять захисний екран 

Працівники також будуть у рукавичках, щодня їм вимірюватимуть температуру і щогодини вони повинні будуть мити руки. 

 

макдоанальдз псля карантину

 

Готівку не заборонять 

Готівка на день може змінювати кількох десятків власників, і, звичайно, дуже брудна і може переносили інфекцію, тому лікарі й до карантину радили мити руки після того, як ти взявся за гроші. Щоб зменшити кількість передач вірусу через гроші. центробанки багатьох країн, в тому числі наш Нацбанк, навіть взялись її дезінфікувати та відправляти на карантин. Тому, звичайно, безпечніше розраховуватись карткою та телефоном. Але якщо у тебе лише готівка, у "Макдональдсі" не відмовлять тебе обслуговувати. 

Термінали для замовлень вимкнуть 

За день їх торкаються тисячі і навіть десятки тисяч людей, тому вони такі ж самі розносники інфекцій, як готівка, поручні у транспорті чи інші місця загального користування. Тому деякий час вони не працюватимуть, інакше їх довелось би постійно дезінфікувати. 

 

Якщо тобі все ж довелось торкатись кнопок банкомату, терміналу, поручнів чи чогось подібного, потрібно помити руки або обробити їх антисептиком. Насправді це потрібно було робити і раніше, просто до епідемії коронавіруса про це мало хто задумувався. 

Столики будуть протирати після кожного відвідувача 

Кількість столиків зменшиться, щоб можна було сидіти всередині та дотримуватись безпечної дистанції. Працівник принесе замовлення приносити прямо до столика, запаковані у подвійне пакування. 

 

Нарешті ти зможеш зайти в "Мак" на вокзалі та не стояти у довжелезній черзі через один гамбургер. 

 

Як тільки клієнт отримає замовлення, таця, на якій його виніс офіціант, відразу відправиться на дезінфекцію.

 

Звичайно, результат залежить від того, як правил будуть дотримуватись самі відвідувачі. Але те, що відбувається зараз, коли буквально всі заклади харчування світу приділяють таку увагу безпеці відвідувачів, натякає, що принаймні у найближчі кілька років, допоки більшість населення не отримає імунітет, від вакцини аби перехворівши, наш досвід відвідування ресторанів зміниться дуже сильно. 

 

До речі, подивись на відео The Wall Street Journal про те, як до життя з коронавірусом пристосовуються заклади харчування, харчування, навчання та транспорт. 

 

 

 

І почитай наше спільне з контент-маркетинговою агенцією Top Lead дослідження про те, ким у найближчі кілька років буде життя пліч-о-пліч з епідемією. 

 

 

via