Чи живуть українці на ядерній “бомбі”: наскільки небезпечно продовжувати строк експлуатації реакторів АЕС та що з ними робити
Атомна енергія — це основа української енергетики. Поки що за відношенням ціна-зручність до неї не наблизилось жодне джерело енергії (в основному, звичайно, через можливість державної регуляції). Тому для України дуже важливо зберегти ті атомні станції, які залишились на нашій території ще з часів Радянського Союзу. Проте майже всі реактори зараз працюють із подовженням терміну експлуатації. Розбираємось, наскільки це страшно та чим нам загрожує.
Графік, який пояснює скачки вартості біткойну
1 біткойн зараз коштує 1,5 мільйон гривень. Це взагалі нормально чи ні? Може, вже варто ризикнути і купити?
29 графиков об экономике США — страны, которая даже во время эпидемии лидирует по количеству новых компаний
Америка — самое поразительное государство. Почему страна, где легально быть сторонником Гитлера, на самом деле не самая свободная в мире с точки зрения экономики? Сколько денег сверхбогатые американцы отбирают у среднего класса? Почему в Штатах во время эпидемии открылись больше новых компаний, чем в других странах? Когда наконец Америка загнется под весом своего госдолга и загнется ли вообще? И много других графиков и фактов об экономике США.
12 фактів про металургію — двигун української промисловості
100 мільйонів гривень податків щодня. 250 тисяч робочих місць. Участь у великих світових інфраструктурних проєктах. Все це — про українську металургію, одну з найважливіших галузей промисловості. Вона має значення для експорту, адже кожній країні потрібен метал та вироби з нього, і важлива для економічного зростання, бо це одна з індустрій, що має пристойні показники доданої вартості. До Дня металурга ми занурились у факти про українську металургію.