20 фактів про те, як жила Україна у 2020 році
2020 був не лише роком коронавірусу, у ньому було багато позитивних фактів та подій. Тому ми зробили добірку того доброго, цікавого, святкового, що приніс цей рік.
12 фактов о сети супермаркетов АТБ
АТБ — это полторы сотни компаний, которые занимаются не только продажей. Это сеть супермаркетов с самым высоким доходом с квадратного метра среди конкурентов и многими другими рекордами. Перед надвигающимся локдауном с его ограничениями на работу магазинов разузнали неизвестные даже постоянным покупателям АТБ факты об этой сети.
А как вы относитесь к АТБ? Что нравится или не нравится в сравнении с другими супермаркетами?
Рекорди кожної області України у 2020 році
Кожен регіон України неймовірний та найкращий по-своєму. Кожна область встановила якийсь рекорд. Дізнайся, чим пишатись саме тобі.
Что такое цифровая экономика — самое понятное объяснение
Каждую минуту люди тратят на покупки в интернете 1 миллион долларов, загружают на Ютуб 500 часов видео, 200 тысяч человек принимают участие в звонках через Зум. А все это — деньги, которые кто-то тратит, а кто-то зарабатывает. Экономика 2020 года совсем не похожа на экономику 2000. Поэтому есть смысл задуматься о том, как же работает современная экономика, где находить возможности для собственного развития или развития бизнеса в этом новом экономическом укладе. И критично посмотреть на то, насколько Украина готова конкурировать в современной экономической системе.
Як виглядала б Україна, якби у ній жило 100 осіб
1 мільйон 600 тисяч осіб живуть в ОРДЛО. Майже 9 мільйонів мають доходи нижчі за прожитковий мінімум. 339 тисяч учителів на 4 мільйони учнів. Це взагалі багато чи мало?
До 29 Дня Незалежності ми “стиснули” Україну до 100 осіб, щоб вона стала більш зрозумілою, і підібрали 29 цифр про Україну.
11 коротких фактів про те, як фармацевтика наздоганяє IT
Всі звикли захоплено відгукуватись про українську IT-галузь. Але здається, що за цим захопленням не помічають і інших цікавих та перспективних індустрій. А це несправедливо. Ми інколи пишемо про фарму, і зараз вирішили розібратись в тому, яке місце вона займає в економіці України. Коли писали цю статтю, спало на думку, що студенти 2025 року будуть мріяти працювати в фармацевтиці, а не в IT
10 відповідей на запитання підлітків про життя — з Конституції та законів. Простою мовою, щоб було зрозуміло та цікаво
У тебе, можливо, є молодші брат чи сестра, і в них багато проблем: батьки не відпускають пізно гуляти, хтось наїхав на них у школі, поліція виписала штраф за пиво у громадському місці... Їм вже хочеться пожити дорослим життям, а як — вони точно не знають. І не розуміють, що вже можна робити, а чого ще ні.
Як жити, написано у законах, зокрема в головному — Конституції. Там є пояснення і про проблеми у школі, і з батьками, і багатьох інших ситуацій, які трапляються в житті підлітків. Але закони написані так, що ніхто не буде їх спеціально читати. Ми це виправили: підготували відповіді на найважливіші запитання підлітків про їх життя, ґрунтуючись на Конституції та законах, і написали їх просто та доступно, так, щоб їх було цікаво й корисно читати.
Нова нормальність: як ти будеш жити після коронавіруса — 18 вражаючих графіків з нового дослідження
Закладаємось, ти вже думав про літню відпустку та похід з друзями в паб — коли карантин остаточно закінчиться (хоча йти в паб можна вже зараз). А от про що ти, можливо, менше думав, так це про те, що ці абсолютно звичні активності будуть виглядати трохи по-іншому (або навіть сильно по-іншому). Ми звикли орієнтуватись на свій минулий досвід, хоча епідемія змінює не лише ставлення до медиків, а й багато різних сфер життя. Часом дуже неочікувано.
Ми підготували дослідження про те, яким буде буденне життя після епідемії. Частина цих прогнозів вже почала справджуватись, частина справдиться трохи пізніше.
Наприклад, ти знав, що вже є штучний інтелект, який слідкує за людьми в офісі та повідомляє начальству, коли співробітники порушують соціальну дистанцію?
В Італії на день тестують більше людей, ніж в Україні за весь час епідемії
Як справи в Італії? Схоже, там епідемія йде на спад. Кількість нових випадків захворювання на коронавірус зменшується. І от що цікаво: лише за один день в країні зробили більше тестів, ніж в Україні за весь час епідемії.
Де пенсіонерам безпечніше під час епідемії: у Європі чи у Азії?
Вирішили дізнатись, у якій країні безпечніше літнім людям.