Перше видання інфографічного довідника "Енергетика України" готове!

  • 3_5

Довідник підготувало контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки експертів із Американської торговельної палати в Україні та партнерів: юридичної фірми AEQUO Law Firm, компаній ДТЕК, Bosch Україна, Henry-Bleyzer.

Аналітичний партнер — Business ViewsІнформаційні партнери: компанія "Нафтогаз України", інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", інформаційно-аналітичне видання "Енергореформа".

Навіщо читати цей довідник?

Навіщо читати цей довідник?

Енергетика — складна для розуміння сфера, тому у ній просто будувати корупційні схеми. Для того, щоб ти зрозумів, як працює українська енергетика, і щоб тебе більше не можна було обдурити, ми вперше в Україні випустили інфографічний довідник з енергетики. Він зрозумілою мовою пояснить тонкощі галузі: від видобування сировини до постачання електроенергії, газу та тепла до твоєї квартири.

Що є у довіднику?


У довіднику ми за допомогою яскравої інфографіки пояснили найважливіші питання:
- нинішній стан енергетики,
- потенціал енергетичного сектору,
- напрями, які потребують реформування.

Для цього ми зобразили всі галузі енергетики і окремо — «третій енергопакет», пакет законів, який регулює енергетичну галузь Європейського союзу.

Унікальною особливістю цього довідника стануть баланси: загальний енергетичний, електроенергії, газовий та вугільний. Баланси пояснюють, звідки береться енергія та як ми її споживаємо.

Також ми пояснюємо світові ринки енергоносіїв, український ринок та логіку реформ галузі.

Правила використання довідника

Що є у довіднику?

Завантаж довідник у форматі PDF