Правила використання довідника Tax Guru

1. Всі виключні майнові та немайнові права на довідник належать ТОВ "ТОП ЛІД". Невиконання правил використання цього довідника матиме наслідком відповідальність відповідно до законодавства України.

 

2. Заборонено розміщувати повну електронну версію цього довідника, у тому числі повну PDF-версію та/або усі сторінки довідника у форматі зображень на інших сайтах, незалежно від того, є посилання на завантажений файл чи немає.

 

3. Дозволяється часткове використання матеріалів довідника, але лише з посиланням на сторінку для завантаження довідника, а також із згадкою про автора гіду. Гіперпосилання не має бути закритим від індексації пошуковими системами.

Під частковим використанням матеріалів довідника мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, розповсюдження, включення як складової частини інших матеріалів та решта способів, передбачених Законом України "Про авторські та суміжні права".

Згадка про автора дослівно має бути такою: "Довідник підготувало контент-маркетингове агентство Top Lead та аудиторська компанія Baker Tilly за підтримки партнеру юридичної фірми AEQUO Law Firm. Генеральний інформаційний партнер — BusinessViews." При цьому гіперпосилання на сайт авторів мають бути збережені (для сайтів та електронних ЗМІ). Гіперпосилання не мають бути закриті від індексації пошуковими системами.

Згадка про автора має міститись не нижче другого абзацу матеріалу, у якому частково використовуються матеріали довідника.

 

4. Заборонено редагувати, модифікувати, обрізати, переробляти, перекладати чи яким-небудь іншим чином змінювати зміст сторінок довідника, графіків, текстів, логотипів чи інших елементів на його сторінках.

 

5. Компаніям та їхнім посадовим особам заборонено використання матеріалів довідника для прямої реклами своїх продуктів, послуг (крім автора довідника).

 

6. Заборона, описана у пункті 5, може бути знята для окремої компанії чи посадової особи письмовим дозволом автора. Щоб отримати цей дозвіл, необхідно направити відповідний запит на електронну адресу manager@toplead.com.ua. Дозвіл буде надано у відповіді у вигляді електронного листа. При цьому обов"язково потрібно дотримуватись правил, викладених у пунктах 1–4.

 

7. Компанії та їхні посадові особи можуть використовувати матеріали довідника з освітньою чи інформаційною метою без дозволу автора. При цьому необхідно дотримуватись правил, викладених у пунктах 1–5.

Під використанням з освітньою чи інформаційною метою мається на увазі часткове використання матеріалів довідника на сайтах, у блогах, на сторінках у соцмережах компаній чи їхніх посадових осіб для того, щоб поділитись фактами за темою, підкріпити даними з довідника власні роздуми, викликати дискусію, показати приклади візуалізації інформації і т. ін.

 

8. ЗМІ можуть використовувати матеріали довідника без дозволу автора у своїх новинах, аналітичних, оглядових та інших матеріалах, дотримуючись при цьому правил, описаних у пунктах 1–5.