Smart Koala: в Україні книги заговорять

Той випадок, коли українці вміють і роблять файно.

Smart Koala —  це новий підхід до вивчення іноземної мови дітьми

Smart Koala (укр. — Розумна Коала) — це заснована п'ятьма українцями у 2016 році компанія, яка втілила в життя нову систему викладання англійської мови дітям.

    

Розумна Коала

     

До проекту у свій час долучилися відомі зірки та озвучили своїми голосами першу книгу, а саме Ірена Карпа, Кирил Капустін, Тала Калатай та Віктор Бронюк.

Як це працює?

За допомогою ілюстрованих розумних книг, що містять тисячі невидимих кодів, та розумної ручки, яка відтворює інформацію зі сторінок книги трьома мовами (англійська, українська, російська), новітній продукт працює з дитиною на емоційному рівні.

    

Розумна Коала

     

Розумна ручка самостійно запрошує відкривати та досліджувати нову інформацію з книги. Це вірний друг і хороший наставник у всіх навчальних подорожах Коали.

З книгою дітям буде запропоновано будувати творчі здібності у п"яти ключових подорожах — Коала Пізнавала, Коала Малювала, Коала Читала, Коала Вивчала та Коала Співала. Кожна подорож формуватиме у дітей впевнені навички за предметами та навчить англійській мові.
"Це нова освітня іграшка, що технічно заворожує і захоплює. Вона допоможе мільйонам батьків відволікти дітей від електронних ігор і знову знайти радість пізнання в читанні книг", — стверджують учасники команди.
     

Розумна Коала

     

Перший розумний набір Коала Пізнавала "200 Перший Слів" уже доступний для попередніх замовлень на сайті.
Більше про створення продукту розказано на офіційний сторінці у фейсбуці Smart Koala books.