Яка ймовірність того, що Олег Винник співає саме для тебе?

Наша журналістка прослухала ВСІ пісні Олега Винника (62 штуки!), придбала квиток на його концерт, трохи очманіла від любові та провела деякі розрахунки. Скільки разів Винник співає про любов? Скільки Винників потрібно Україні? Скільки він заробляє?

Співак вже котрий рік на піку популярності, не виходить з топів плей-листів радіостанцій, активний учасник різних ТБ-шоу. Концерти збирають величезну кількість відвідувачів, гастролі приречені на аншлаги, гонорари — у ТОП-5 найвищих в Україні.

Щоб забезпечити бодай кожні 10 фанаток особистим Винником, потрібно 1,2 мільйона співаків

Нині прихильниць в Олега Винника стільки, що якби раптом в Україну впустили Стаса Михайлова, йому залишилося б тільки поспівчувати, бо цільова аудиторія у них одна. Втім, фахові продюсери вважають, що фанатки б поділилися: одного тижня ходили на Винника, іншого — на Михайлова.

І хоч Винник зі сцени частенько говорить: "Я співаю для тебе", розірватися він не може.

скільки Олегів Винників потрібно Україні?

У своїх піснях Винник 70 разів вживає слово "кохання"

Олег Винник співає про кохання, це слово є вирішальним у його творчості. У різних варіаціях, словоформах та інтерпретаціях любов співак транслює постійно. Тільки у двох альбомах із 62 композицій слова "любов" чи "кохання" лунають 70 разів.

Та фанатки у захваті, бо кожна з них переконана, що мова саме про неї.

Скільки разів Олег Винник вживає слово любов

0,00011% — імовірність того, що Олег Винник співає саме для тебе

Попри те, що цільова аудиторія Олега Винника — жінки за 40, на його концерти ходять не тільки вони — якщо людина здатна зібрати палац "Україна", то менш звиклу до зірок публіку по регіонах — тим більше.

Але ті, хто думає, що про своє кохання зірка співає саме для них, будуть розчаровані — на них припадає мізерний відсоток його кохання.

для кого співає Олег винник?Втім, самих прихильниць це хвилює мало — крім традиційних квітів, кількості яких може позаздрити середньостатичний квітковий магазин, вони періодично роблять і оригінальні подарунки: приміром, повністю вишиту бісером сорочку або шоколадну гітару оригінального розміру.

Улюблене ім"я Винника — Роксолана, а не Ніно

Кожна прихильниця мріє бути саме тією, до якої зі сцени звертається їхній кумир. Та щастить далеко не всім. Тому решта заздрять тим, кого звати Роксолана, Ніно, Тая, Марічка і Тетяна. Роксолана — ім"я, що лунає у його піснях найчастіше (станом на початок червня 2019).

улюблене ім'я Олега Винника

Попри досить-таки закрите особисте життя співака, пліткують про те, що ніби та сама Ніно (про яку йому не все одно) — ще колишнє нещасливе шкільне кохання співака — Ніна. Жінка нині працює звичайною продавчинею.

А Тая — Таїсія Сватко, відома під сценічним іменем Таюне — дружина, з якою він одружений із 1990 року і яка досі виступає в його колективі. Це та сама білявка, яка завжди стоїть за мікрофоном трохи позаду Олега.

Тетяну, Марічку та Роксолану серед оточення Винника журналісти не знайшли.

Щоб запросити Олега Винника на Новий рік, готуйтесь викласти 30 000 у. о.

Якщо наприкінці 2017-го замовити співака, приміром, на передноворічний корпоратив коштувало 30 тисяч доларів, то у переддень 2019-го теж 30 тисяч — просто вже в євро. Різниця, з одного боку, незначна. З іншого — плюс 14% гонорару.

гонорар Олега Винника

Це менше, ніж треба заплатити Лободі, але більше, ніж Поляковій

Лідерка рейтингу Світлана Лобода у переддень Нового року-2019 за 40-60 хвилин роботи просила 2,2 мільйона гривень, Віра Брежнєва — 1,7 млн грн, "Время и стекло" — 965 тисяч гривень, Олег Винник — 946 тисяч, Оля Полякова — 827 тисяч, Настя Каменських — 551 тисячу, а Павло Зібров — 222 тисячі.

скільки заробляє олег винник

Топ-10 цікавих фактів про Олега Винника

1. Життєве кредо: молися, трудися, постися.

2. Любить готувати, але не любить щось випікати.

3. Хобі життя — машини. Надає перевагу дорогим та якісним — BMW.

4. Любить риболовлю та вміє реставрувати антикварні меблі.

5. Мріє озвучувати мультфільми.

6. Свою першу пісню написав у 30 років.

7. Раніше Олег Винник співав під псевдонімом OLEGG.

8. Артист є справжнім поціновувачем здорового способу життя, тягає залізо у залі.

9. Він — зірка європейських мюзиклів "Les miserables", "Elisabeth". Співав німецькою мовою.

10. Його талісман — іконка з зображенням Пантелеймона Цілителя.

Винник на сцені — завжди енергійний та привабливий. Він гіпнотизує та підкорює. А ще дає зрозуміти усім без винятку жінкам, що кожна з них у душі Ніно або вовчиця.