5 реально моторошних фільмів про пандемії, які навчать тебе мити руки

Якщо ти ще не миєш руки з милом протягом 20 секунд, як радять медики, подивись ці фільми. Вони пояснять, чому потрібно серйозно ставитись до епідемій. Їх герої також не мил руки і погано закінчили (і це не жарт, у добірці правда є такий фільм!).

1. Зараження, 2011

Раніше не дуже популярний фільм, але за останні декілька днів він увійшов до топ-10 на itunes. Багато в чому він схожий на наше сьогодення: героїня Гвінет Пелтроу побувала з діловою поїздкою у Китаї і там за руку привіталася з кухарем, який напередодні готував м'ясо свині, зараженої невідомим вірусом. 

 

Яскраво показано, як вірус поширюється по всьому світу і як з ним потрібно боротись. 

 

2. Війна світів Z, 2013

Колишній співробітник ООН Джері Лейн опиняється в епіцентрі епідемії невідомого вірусу, який за лічені секунди перетворює людей на зомбі. Він зміг врятуватись та намагається знайти протиотруту. Лейн подорожує разом зі своєю групою майже по всьому світу, ураженому епідемією. Дуже цікаво показані відмінності в реакціях різних країн відносно епідемії. До речі, фільм 13+, кров покажуть лише на стінах.

 

3. Безумці, 2010

 

На маленьке місто впав літак і заразив водопровідну систему вірусом (а від неї — всіх жителів також). Вірус починає перетворювати їх на кровожерливих убивць. Військові ізолюють місто і починають вбивати заражених. У фільмі показані "шкідливі поради уряду щодо того, як потрібно поводити себе в надзвичайних ситуаціях такого роду.

 

4. Репортаж, 2007

Фільм створює відчуття присутності при катастрофі, тому що все показано від першої особи. Сюжет такий: репортерка з командою, поліцією та пожежниками виїжджають до житлового будинку, в якому сталося щось страшне. А опиняються в пастці — будинок оточують, тому що у когось з мешканців страшний вірус, і влада хоче уникнути його поширення.

 

5.  Сліпота, 2008

У одному мегаполісі виникає дивна епідемія — серед людей поширюється сліпота. Лише одна жінка з невідомої причини може бачити і далі. Їй призначено бути провідником для всіх інших. Фільм — щось подібне до філософського трилера.

Хочеш більше надихаючих прикладів компаній, які використали кризу, щоб трансформувати бізнес? Підписуйся на наш канал в телеграмі, там ми кожного дня публікуємо такі історії.