4 потрібних програми для підтримки здоров'я

Додатки, які допоможуть на деякий час обійтись без візиту до лікаря, коли до нього неможливо дістатись.

В магазинах мобільних додатків мільйони програм про все на світі, від онлайн казино до карт нічного неба. За кілька останніх років значно зросла популярність програм на тему здоров’я. І якщо ти хочеш встановити такий, то в них важливо не загубитись. 

Більше половини людей мають додатки для відстеження здоров’я

За даними дослідження, опублікованого в журналі uHealth, до 58% людей з мобільними телефонами мають хоча б один додаток для для здоров'я. А після початку пандемії коронавірусу, за даними компанії Quin, на 37% збільшилася кількість людей, які використовують програми лікування психічних захворювань.

Можливості, які вони дають 

Можна спілкуватися з практикуючим лікарем на ходу, перевіряти результати аналізів, ставити запитання через захищену платформу, моніторити пульс, серцевий ритм, контролювати режим сну…  Якими б не були твої запити, найімовірніше знайдеться потрібний тобі додаток. 

 

Ось кілька найкращих у 2022 році програм.

Telehealth Online by HealthTap

Якщо ти любитель погуглити про симптоми та проблеми зі здоров'ям, тобі сподобається ця програма. Воно пропонує відповіді на мільйони запитань від справжніх лікарів за сотнями тисяч тем.

 

Якщо є питання, на яке ти не можеш знайти відповідь, його можна опублікувати, а лікар відповість протягом 24 годин. На платній основі можна отримати прискорену відповідь. 

 

Також можна запланувати живі консультації з лікарями, стоматологами та психологами, переглянути результати аналізів та керувати рецептами.

Talkspace Counseling & Therapy

Багато людей не звертаються за допомогою до психологів, бо не можуть знайти для цього час. Talkspace дає легкий доступ до ліцензованих психотерапевтів. 

 

Все починається із заповнення анкети, в якій вказуються потреби, уподобання, цілі і т. д. Після цього програма підбирає кілька терапевтів і дозволяє вибрати найбільш відповідного (або попросити надіслати більше варіантів).

 

Під час кожного сеансу ви зустрічаєтеся у віртуальному терапевтичному кабінеті, доступ до якого можна отримати з мобільного пристрою або через браузер. Також зі своїм лікарем можна листуватись поза сеансами. 

Noom

Якщо ти хочеш скинути кілька кілограмів або просто харчуватися повноцінніше, Noom допоможе. Перш за все, треба буде заповнити анкету з основними даними: вагою,цілями щодо здоров'я, звичками. Програма підбере тренера.  

 

Щодня ти будеш отримувати отримувати push-повідомлення з завданнями на вправи чи контроль за їжею. Після того, як ти увійжеш в ритм, програма зв'яже тебе з однодумцями — тобто є елемент соціальної мережі.  

 

Hello Heart

Простий додаток для Apple Watch, який записує життєво важливі показники прямо із зап'ястя, поки ти ведеш звичайний спосіб життя: тиск, рівень цукру та рівень активності. Крім того, додаток пояснює, що можуть означати показники.