16 звичок надзвичайно нудних людей

Люди настільки прагнуть уникнути спілкування з нецікавими співрозмовниками, що навчились швидко і точно визначати таких людей. Вчені нарахували з півтора десятка рис нудних людей. Перевірте, чи не маєте їх і ви.

Практично у кожного є потенціал бути нецікавим і нудним. Однак у деяких людей це виходить більш природно, ніж в інших. Якщо ви не хочете перетворитися на людину, яка всіх присипляє, то ця стаття для вас. 

Отже, нудні люди відрізняються тим, що...

У нудних людей незбалансована розмова

Нецікаві люди вкрай рідко шукають баланс між розповіддю і слуханням співрозмовника. Зазвичай вони перебувають у тій чи іншій крайності. Такий співрозмовник або не здатен вчасно зупинити власну розповідь, або навпаки полюбляє відмовчуватись.

Вони не розуміють, чи залучені інші в розмову

Якщо ви надзвичайно нудний, ви, ймовірно, не помічаєте мову тіла іншої людини. Виходить така ситуація — вам надсилають сигнали "мені не цікаво те, що ви говорите, але киваю кожні кілька секунд із ввічливості", а ви їх ігноруєте. Уваги до вашої розповіді в такому випадку буде нуль. 

Не здатні розсмішити інших

Гумор демонструє "когнітивну гнучкість": здатність оцінювати ідею або подію з різних точок зору. Нудним людям цього не вистачає. Дуже часто вони не здатні навіть до самоіронії. Якщо ви можете змусити людину сміятись, вам буде легко заводити нові знайомства та призначати побачення.

Їм нічого додати в розмові

Якщо гучний зануда впевнений, що він — найцікавіша людина, тихий зануда переконаний, що краще ніколи нічого не говорити, бо хто захоче його слухати? Хоча насправді людям важливо чути думки та вподобання один одного для пошуку чогось спільного. Мовчанка справляє враження, ніби людина має обмежений кругозір або ж не цікавиться своїм співрозмовником. 

Вони завжди роблять одне й те саме

Новизна і постійний рух роблять людей значно щасливішими, а різноманітні враження покращують спілкування. Тому не слід вести сидячий спосіб життя, обмежуватись одним чи двома видами діяльності або відпочинку. Особистість, яка не боїться опановувати нове, завжди знайде про що поговорити.

У надокучливих людей немає власної думки

Якщо ви не задумувались критично про світ навколо вас, вам не буде про що розповісти. Погляди різних людей можуть збігатись, але далеко не в усіх питаннях — і це природно.

Вони не вміють розповідати цікаві історії

Щоб зацікавити когось і по-справжньому захопити увагу інших, ви маєте вміти розповідати історії. Дослідження, проведене у 2016 році в Університеті Північної Кароліни в Чапел-Гілл і SUNY Buffalo, показало, що чоловіки, які можуть розповісти хорошу історію, більш привабливі для жінок.

Таким людям зазвичай нічого додати

Згідно з дослідженнями, ми зацікавлені у випадкових знахідках, а таке часто відбувається в розмовах. Це потреба, яка є частиною еволюції протягом 800 тисяч років. Якщо ви не озвучите слухачу нічого нового, це не стимулюватиме його слухати вас далі. Таких людей часто вважають набридливими. 

Також вони не здатні бачити речі з точки зору інших

Нудні особи це зазвичай ті, хто не може (або не хоче) зрозуміти, як розмова сприймається з точки зору іншої людини. Здатність поставити себе на місце іншої людини робить особистість цікавою для спілкування. Ось чому емоційний інтелект є ключем для розмови.

І не залучають нікого до розмови

Що особливо робить когось нудним, так це нездатність залучити інших з цікавістю в розмову. Це відбувається тоді, коли людина прагне висловити свою думку з чималою кількістю непотрібних деталей. Якщо ви не можете зрозуміти, що хтось у колі розмови відчуває себе не залученим, ви нудні.

Нецікаві люди — погані імпровізатори

Якщо у вас є готовий сценарій для кожної випадкової розмови, й ви не можете від нього відхилитись, у вас є проблема. Складно справити враження на співрозмовника, якщо ви щоразу повторюєте "домашні нотатки". Людина відчуває фальш і наступного разу буде уникати бесіди з таким співрозмовником.

І ще вони постійно негативні

Люди, які сповнені негативу, вважаються найнуднішими. Негативних особистостей можна умовно поділити на три категорії:

·      жертва: "Я у пастці! Чому мені так не щастить? Чому я?";

·      дефіцит: "Люди відібрали у мене цю можливість!";

·      обвинувач: "Це все через уряд! Через президента! Тому що ви конкурент! Через нього! Це все їхні помилки!".

Та постійно повторюються

Якщо ви чуєте від співрозмовника одну й ту саму історію знову і знову, дуже швидко така людина почне у вас асоціюватися з платівкою.

Зациклені на тому, що думають інші

Чимало людей залежать від думки інших: їхні висловлювання, рішення та дії формуються під тиском суспільної оцінки. Та нерідко такі упередження помилкові і лише провокують втрату власної індивідуальності. Результат? Вони нудні.

Намагаються довести, наскільки вони розумні

Звісно, поведінка, ніби ви найрозумніша людина в компанії, змусить інших вас слухати. Але через це ви можете здаватися нуднуватим. Нецікаві люди завжди говорять речі, про які широкий загал не знає, щоб довести, наскільки вони розумні. Але краще все ж таки триматися тем, що цікавлять обидві сторони.

І завжди нудьгують

Нудьга — це вулиця з двостороннім рухом, тому зазвичай нецікаві люди, які мають звичку скаржитися, що їм завжди нудно, автоматично непривабливі іншим.

 

Придивіться до звичок у спілкуванні свого оточення. Можливо, у когось виявите перелічені вище риси, а не виключно, що й у самого себе знайдете кілька.

via