10 найпопулярніших вакансій в Україні

У цій статті ми підготували 10 найпопулярніших вакансій в Україні за даними сайту по працевлаштуванню Jooble.

Водії

Найбільша кількість вакансій саме на цих спеціалістів, якщо ви володієте декількома водійськими правами на різні категорії — ваші шанси на працевлаштування зростають. 

Підсобні робітники

Існує безліч видів бізнесу, з  якими ви могли б працювати.  Сюди входять виробники та дистриб’ютори таких товарів, як продукти харчування та напої, електротехнічні вироби, меблі, одяг та майже всі інші товари, з якими ви стикаєтеся кожного дня. 

Машиністи сільськогосподарського виробництва

Аграрна сфера є однією з ключових в економіці, тому роботодавці активно розшукують кваліфікованих спеціалістів на достойну зарплатню. 

Продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів

Продавець-консультант використовує свої навички та досвід, щоб допомогти бізнесу збільшити продажі, пропонуючи прямий контакт з клієнтами, що спричиняє покращення  в фінансових процесах компанії. 

Кухарі

Сфера громадського харчування помітно розширюється у всіх українських містах, відповідно попит на кухарів з різними спеціалізаціями збільшується. 

Репетитори

Часто в учнів виникають труднощі з розумінням сучасного шкільного матеріалу та вони потребують більш професійної допомоги з виконанням завдань. Звісно, це стосується і дорослих людей, що освоюють або хочуть покращити знання по певній галузі. Велика кількість пропозицій для репетиторів точних наук, іноземних мов і т. д.  

Бухгалтери

Окрім фінансової грамотності, першокласні бухгалтери також повинні володіти рядом особистих характеристик, щоб гарантувати, що вони можуть забезпечити найкращу якість послуг.

Вантажники

Високий попит на чоловіків з хорошою фізичною підготовкою, які готові працювати з товарами важкої ваги. 

Охоронці

На цих професіоналів чекають майже на кожному підприємстві, починаючи з супермаркетів і завершуючи державними структурами. 

Слюсари-ремонтники

Професія, в якій мають високу потребу різноманітні компанії. Насправді це відіграє свою позитивну роль для спеціалістів, адже роботодавці пропонують гідну зарплатню за фізичну працю. 

 

За даними Jooble