Набір продуктів та речей, необхідних, щоб вижити в разі катастрофи — поради німецького уряду
Ми можемо відкладати гроші про всяк випадок, але мало хто думає про запас продуктів та речей на випадок надзвичайної ситуації. А от німецький уряд вважає, що німці повинні наперед готуватись до криз на зразок коронавірусу чи бойових дій. Роздрукуй собі цей список та перевір, чи все є в запасі.
Прокрастинація: що відбувається в мозку, коли ми відкладаємо важливі справи
У момент прокрастинації раціональна й емоційна частини нашого мозку сперечаються, хто буде приймати рішення. А при хронічній прокрастинації може навіть змінюватися структура мозку.
О, ця страшна пліснява! 23 цікавих факти, які допоможуть тобі краще її зрозуміти
Запліснявілий хліб прикладали до ран ще у Давній Греції — щоб продезінфікувати їх. Саме з плісняви виділили перший антибіотик. Але грибки цього сімейства — ще ті капосники. Почнемо з того, що їхні спори, ймовірно, є на клавіатурі твого ноутбука.
Карта дня: скільки коштує навчання в університетах Європи
У Європі дуже дорого навчатися? Подивися на карту цін. У більш ніж половині країн Європи вартість навчання менша за 2000 євро на рік. Це ціна, цілком порівняна з ціною в українських вишах. А якщо в українському університеті ти навчаєшся англійською, можеш заплатити навіть значно більше.
Важлива річ про твоє майбутнє, якої тобі не кажуть під час навчання: потрібно розвивати soft skills
У вакансіях від кандидата вимагається якийсь стандартний набір особистих якостей: комунікабельність, вміння працювати в команді, критичне мислення... Але що робити, якщо цього ніде не вчили і незрозуміло, що вони мають на увазі?
6 звичок, що зроблять тебе більше продуктивним
Як скоротити свій робочий час з 80 до 40 годин на тиждень і виконувати при цьому значно більше роботи.
10 рис метикуватого бухгалтера, які допоможуть отримати чорний пояс з бухобліку
Бухгалтерська справа трохи схожа на карате. Вона вимагає вмілого поєднання різних умінь та якостей: бухгалтер-професіонал повинен мати глибокі фахові знання, мислити критично та ефективно розпоряджатися своїм часом. І це ще не все.
Як не стати фанатичним перфекціоністом: 7 дієвих порад
Деякі задачі вимагають 5 хвилин роботи, а ти витрачаєш годину, щоб точно зробити все ідеально. Десятки разів прокручуєш в голові ситуацію у пошуках ідеального варіанту. Та чи вартий результат твоїх зусиль? Чи завжди доцільне прагнення до найкращого? Іноді, насправді, краще зупинитись. Маємо кілька порад як ефективно це зробити.
Мы ищем редактора-супермена. Остальные суперлюди уже в сборе
BusinessViews развивается и растет. Мы ищем редактора, который обладает суперспособностью разбираться в новых темах и просто объяснять их нашим читателям.
6 шкідливих звичок, від яких потрібно терміново позбутися (і чому)
Від куріння до самолікування: як шкідливі звички впливають на твоє здоров'я