Отримайте звіт про управління без зайвих клопотів

Витратьте мінімум часу та зусиль — ми допоможемо підготувати ваш перший звіт про управління

Інформація про вашу компанію

Звіт з дотриманням вимог законодавства

Звіт з дотриманням вимог законодавства

Звіт про управління новий для українського бізнесу. Як і ваша компанія, в 2019 році сотні українських компаній також мають готувати його вперше.

Підготуємо у найкоротший термін

Подати звіт необхідно вже у лютому 2019 року, тому часу залишилось мало. Ми вже все вивчили та готові у найкоротший термін підготувати звіт, який вчасно надасть клієнтам, партнерам та регулятору повну, достовірну та об’єктивну інформацію про вашу компанію.

Допоможемо обрати формат та наповнення саме для вас

Що відображати у звіті про управління більш детально, залежить від сфери діяльності та особливостей вашої компанії. Ми розробимо структуру звіту, зважаючи на ці особливості. А також доберемо оптимальний формат, залежно від цілей вашої компанії:
— лише текст;
— текст та графіки;
— текст, графіки, інфографіка та ілюстрації.

Розберемось у вашому бізнесі, щоб представити у звіті саме ту інформацію, яка потрібна

Звіт про управління — це нефінансовий звіт, тому фінансові показники у ньому є допоміжною інформацією. А яка є головною? Як зрозуміти, які питання потребують детального висвітлення у вашому випадку? Щоб показати у звіті дійсно важливу та необхідну інформацію, ми розберемося у тому, як працює ваш бізнес.

Зробимо акцент на соціальній відповідальності вашого бізнесу

Раніше висвітлювати чи ні політику щодо соціальної відповідальності залишали на розсуд компанії. Тепер необхідно звітувати про вплив компанії на навколишнє середовище та про кадрову політику.

Перетворимо звіт про управління на інструмент комунікації

Особливість звіту про управління в тому, що у нього немає суворо визначеної форми, є лише вимоги щодо інформації, яку треба розкрити у звіті. Тому компанія не обмежена суворими законами, а може використовувати цей звіт для власних потреб: перетворити його на джерело освітнього контенту для клієнтів, майданчик для демонстрації власних успіхів, точку відліку для дискусії на ринку. Використайте шанс стати лідером думок у галузі.

Розберемось у вашому бізнесі, щоб представити у звіті саме ту інформацію, яка потрібна

Призначте зустріч, і ми домовимось, як ефективно допомогти вам у підготовці цього нового звіту