Правила використання довідника Digital Transformation of Ukraine Vision 2025

1. Всі виключні майнові та немайнові права на довідник належать ТОВ "ТОП ЛІД". Невиконання правил використання цього довідника матиме наслідком відповідальність відповідно до законодавства України.

2. Заборонено розміщувати повну електронну версію цього довідника, у тому числі повну PDF-версію та/або усі сторінки довідника у форматі зображень на інших сайтах незалежно від того, чи є посилання на завантажений файл, чи немає.

3. Дозволяється часткове використання матеріалів довідника, але лише з посиланням на сторінку для завантаження довідника, а також із згадуванням автора та партнерів довідника. Гіперпосилання не має бути закритим від індексації пошуковими системами.

Під частковим використанням матеріалів довідника мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, розповсюдження, включення як складової частини інших матеріалів та решта способів, передбачених Законом України "Про авторські та суміжні права".

Згадування автора та партнерів дослівно має бути таким: Довідник підготувала контент-маркетингова агенція Top Lead за підтримки генерального партнера DTEK, партнерів AEQUO, De Novo, Raiffeisen Bank AvalІнформаційний партнер — BusinessViews та Liga.net 

При цьому гіперпосилання на сайти авторів та партнерів мають бути збережені (для сайтів та електронних ЗМІ). Гіперпосилання не мають бути закриті від індексації пошуковими системами.

Згадування автора та партнерів має міститись не нижче за другий абзац матеріалу, у якому частково використовуються матеріали довідника.

4. Заборонено редагувати, модифікувати, обрізати, переробляти, перекладати чи яким-небудь іншим чином змінювати зміст сторінок довідника, графіків, текстів, логотипів чи інших елементів на його сторінках.

5. Компаніям та їх посадовим особам заборонено використання матеріалів довідника для прямої реклами своїх продуктів, послуг (крім автора та партнерів довідника).

6. Заборона, описана у пункті 5, може бути знята для окремої компанії чи посадової особи письмовим дозволом автора. Щоб отримати цей дозвіл, необхідно направити відповідний запит на поштову адресу manager@toplead.com.ua. Дозвіл буде надано у відповіді у вигляді електронного листа. При цьому обов"язково дотримуватись правил, викладених у пунктах 1-4.

7. Компанії та їх посадові особи можуть використовувати матеріали довідника з освітньою чи інформаційною метою без дозволу автора. При цьому необхідно дотримуватись правил, викладених у пунктах 1-5.
Під використанням з освітньою чи інформаційною метою розуміється часткове використання матеріалів довідника на сайтах, у блогах, на сторінках у соцмережах компаній чи їх посадових осіб для того, щоб показати актуальний стан індустрії, її тренди, поділитись фактами про індустрію, підкріпити даними з довідника власні роздуми, викликати дискусію, показати приклади візуалізації інформації і таке інше.

8. ЗМІ можуть використовувати матеріали довідника без дозволу автора у своїх новинах, аналітичних, оглядових та інших матеріалах дотримуючись при цьому правил, описаних у пунктах 1-5.