Перше видання інфографічного довідника "Енергетика України" готове!

  • 3_5

Довідник підготувало контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки експертів із Американської торговельної палати в Україні та партнерів: юридичної фірми AEQUO Law Firm, компаній ДТЕК, Bosch Україна, Henry-Bleyzer.

Аналітичний партнер — Business ViewsІнформаційні партнери: компанія "Нафтогаз України", інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", інформаційно-аналітичне видання "Енергореформа".

Навіщо читати цей довідник?

Навіщо читати цей довідник?

Енергетика — складна для розуміння сфера, тому у ній просто будувати корупційні схеми. Для того, щоб ти зрозумів, як працює українська енергетика, і щоб тебе більше не можна було обдурити, ми вперше в Україні випустили інфографічний довідник з енергетики. Він зрозумілою мовою пояснить тонкощі галузі: від видобування сировини до постачання електроенергії, газу та тепла до твоєї квартири.

Що є у довіднику?


У довіднику ми за допомогою яскравої інфографіки пояснили найважливіші питання:
- нинішній стан енергетики,
- потенціал енергетичного сектору,
- напрями, які потребують реформування.

Для цього ми зобразили всі галузі енергетики і окремо — «третій енергопакет», пакет законів, який регулює енергетичну галузь Європейського союзу.

Унікальною особливістю цього довідника стануть баланси: загальний енергетичний, електроенергії, газовий та вугільний. Баланси пояснюють, звідки береться енергія та як ми її споживаємо.

Також ми пояснюємо світові ринки енергоносіїв, український ринок та логіку реформ галузі.

Що є у довіднику?

Завантаж довідник у форматі PDF