Як Business Views може допомогти вашому бізнесу

Зацікавте свою аудиторію унікальним контентом

Зацікавте свою аудиторію унікальним контентом

Ми створюємо яскравий контент — статті, чартікли, інфографіку та інфографічні довідники. Такий контент може поширюватися від імені вашої компанії у соціальних мережах, веб-сайті або навіть у роздаткових промо-матеріалах, якщо ви станете спонсором такого проекту.

Всі, і ваші клієнти також, прагнуть знати більше — більше про ВВП, транспорт, економіку, сільське господарство або ж ІТ. Дайте їм ці знання. Розширюйте рамки мислення ваших клієнтів, наділіть їх суперсилою відчувати себе компетентними у складних питаннях — з вашим брендом поруч.

Створюйте (з нашою допомогою) цінний для вашої аудиторії контент — втримуйте її увагу на вашому бренді та завойовуйте її довіру.

Отримайте контакти потенційних клієнтів (ліди)

Ми робимо унікальні інфографічні довідники та white papers. Поширюємо ці проекти за допомогою landing pages. Ці сторінки допомагають зацікавленому користувачу завантажити контент, а нам — отримати його контакти (електронна пошта, номер телефону, ім’я тощо). Всі отримані ліди, залишені на landing pages брендованого проекту, ми передаємо вам, спонсорам.

Первый блок
Станьте лідером думок в своїй галузі та підтвердіть свою експертизу

Поширюйте від свого імені унікальний контент та підвищуйте впізнаваємість вашого бренду. Спонсорство наших інфографічних проектів посилить ваш статус експертів на ринку та вразить потенційних клієнтів та інші цільові аудиторії.

Розказуйте своїй аудиторії у цікавому форматі про важливі новини галузі, у якій працюєте, пояснюйте складні дискусійні питання та створюйте інфографіку на актуальні теми — станьте лідером думок для користувачів, тією компанією, до думки якої прислухаються і якій довіряють.

Хочете стати спонсором контенту Business Views?

Пишіть нам на

anastasi.budnik@gmail.com

:)